• XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• 1 października na całym świecie jest obchodzony Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w naszej szkole odbędzie się konkurs na Mistrza Tabliczki Mnożenia. Konkurs będzie przebiegał w trzech etapach. Etapy 1 i 2 to etapy klasowe, natomiast etap 3 to etap między klasowy. Konkurs potrwa trzy dni (środa-piątek). Codziennie po jednym etapie. Ćwiczcie tabliczkę mnożenia i powodzenia!!!

• Zajęcia Ju-Jitsu

• Klub Ju-Jitsu ,,TORA” Zabór zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych od 6 roku życia do rozpoczęcia wspaniałej przygody ze sportem! Prowadzimy zajęcia z Ju-Jitsu, podstaw judo, samoobrony, samoobrony dla kobiet, obronę przed niebezpiecznymi narzędziami oraz techniki i taktyki interwencji.

GRUPA MŁODSZA DO 12 lat –  Program przygotowany specjalnie dla najmłodszych zawierający elementy samoobrony, judo i ogólnych zabaw ruchowych powiązany z filozofią i etyką Ju Jitsu.

GRUPA STARSZA od 13 lat – W programie znajdziecie m.in.: walkę sportową Ju-Jitsu, techniki uderzeń i kopnięć, rzutów, chwytów, duszeń i dźwigni, walka wręcz, obrona przed użyciem broni (narzędzi), techniki użycia broni (katana, bo, nunchaku) i wiele innych.

Informacje lub zapisy podczas trwania treningów lub pod numerem tel. 733 328 160

Treningi w każdy poniedziałek i czwartek: – grupa młodsza (dzieci do 12 roku życia) w godz. 17:00 – 18:00 – grupa starsza (młodzież i dorośli od 12 roku życia) w godz. 18:00 – 19:30

Hala Sportowa w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaborze!

DOŁĄCZ DO NASZEJ EKIPY !!!

• Fotograf

• W dniu 07.09.2021 r. przyjedzie do nas fotograf. Będą wykonywane zdjęcia klasowe, jest to również okazja do wykonywania zdjęć do legitymacji.