• sukces w konkursie plastycznym tpd z zielonej góry

    Sara Leśniak została laureatką konkursu "Dbam o piękno mojego domu - Ziemi!"

    Wręczenie nagród odbyło się w czerwcu 2021r. w Muzeum Ziemi Lubuskiej.

    https://tpd.zgora.pl/ogloszenie-wynikow-konkursu-plastycznego?fbclid=IwAR1moHKcBzOptvmSgbZaze-uj2cPksHcMVWfNe5kBAsmSSgCsQ2oqItG9Ic    nasze uczennice nagrodzone w konkursie "jan paweł ii w oczach mieszkańców powiatu zielonogórskiego"

    Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie pn. "JAN PAWEŁ II W OCZACH MIESZKAŃCÓW POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO". Konkurs został zorganizowany z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II, pod Honorowym Patronatem Starosty Zielonogórskiego oraz Wójta Gminy Bojadła.

    Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczennic: Alicji i Sary w konkursie plastycznym.

    Szczegóły w linku. Serdecznie gratulujemy!!!


    II MIEJSCE sary w konkursie "e-zdrowie"

    Nasza uczennica Sara zajęła 2 miejsce (w kategorii kl. 5-8) w konkursie plastycznym dla uczniów lubuskich szkół podstawowych ogłoszonym przez LOW NFZ na temat "e-Zdrowie". Na konkurs z naszej szkoły dostarczyliśmy 5 prac. Nagrody będą wręczone w styczniu.

    Dziękujemy wszystkim uczniom za udział.

    13 lutego 2020r. szkołę odwiedził Dyrektor Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Piotr Bromber, który wręczył Sarze nagrodę.


    SUKCES IGORA W KONKURSIE Z OKAZJI 100-LECIA POLICJI

    Sukces naszego ucznia!!!
    Igor Kicman został wyróżniony w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Komendę Policji w Zielonej Górze – etap powiatowy.

    Wręczenie nagród odbędzie się we wrześniu 2019.


    NASZE UCZENNICE LAUREATKAMI KONKURSU PLASTYCZNEGO

    Nasze uczennice Wiktoria Biedniak i Róża Giergilewicz znalazły się wśród 35 wyróżnionych w XXV Regionalnym Konkursie Ekologicznym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze pod nazwą ,,Nasze krajobrazy” – konkurs plastyczny.

    Brawo dziewczynki!!!


    SUKCES NASZYCH UCZENNIC W KONKURSIE PLASTYCZNYM

    Nasze uczennice Sara Leśniak (kl. VII), Karolina Bednarczyk (kl. V), Tosia Walenciak (kl. IV) zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej wojewódzkiego konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze.

    Serdecznie gratulujemy!!!


    SUKCES WIKTORII I LAURY W KONKURSIE PLASTYCZNYM „DBAM O PIĘKNO MEGO DOMU – ZIEMI”

    Wiktoria Biedniak z kl. VIIa została laureatką konkursu plastycznego organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci pod hasłem „Dbam o piękno mego domu – Ziemi”. W tym samym konkursie wyróżniono pracę uczennicy klasy VIIb Laury Radkowiak.

    Dziewczynkom i ich opiekunce, p. Emilii Piątyszek, serdecznie gratulujemy!


    I MIEJSCE MAI MYŚLIWIEC W KONKURSIE „Z LUBUSKIEGO W ŚWIAT”

    Z dumą informujemy, że uczennica klasy IVa Maja Myśliwiec zajęła I miejsce w „lotniskowym” konkursie plastycznym „Z lubuskiego w świat”. W konkursie startowało 175 prac plastycznych, a w jury zasiadali specjaliści plastycy z Zielongórskiego Ośrodka Kultury, Regionalnego Centrum Animacji Kultury, Zespołu Szkół Plastycznych oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego.

    Mai i jej opiekunce, p. Emilii Piątyszek, serdecznie gratulujemy!


    III MIEJSCE NATALII STEFANIAK W III WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

    Z duma informujemy, że uczennica klasy V Natalia Stefaniak zajęła III miejsce w konkursie „DZIEŁO SIĘ… czyli SZTUKA… patrzenia przez różowe okulary”.

    Na konkurs nadesłano 125 prac z całego województwa. Serdecznie gratulujemy Natalii i jej opiekunce, p. Emilii Piątyszek!


    SUKCES W I REGIONALNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „KOLOROWA MUZYKA”

    Uczennica klasy IIa, Róża Giergilewicz, zajęła I miejsce w III kategorii wiekowej i 1 czerwca 2017 r. wzięła udział w uroczystym rozdaniu nagród w Filharmonii Zielonogórskiej.

    Serdecznie gratulujemy Róży i jej opiekunce, p. Emilii Piątyszek!


    WYRÓŻNIENIA DLA NASZYCH UCZENNIC W XXIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI

    Wiktoria Biedniak z kl. 6a i Sara Leśniak z kl. 5 zdobyły wyróżnienia za przepiękne prace plastyczne poświęcone pięknu polskiej przyrody.

    Gratulujemy dziewczynkom i ich opiekunce, p. Emilii Piątyszek!


    I MIEJSCE SZKOLNEJ GRUPY TEATRALNEJ W KAT. TEATRÓW MŁODZIEŻOWYCH NA V OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TEATRÓW SZKOLNYCH IM. WOJCIECHA SIEMIONA W GRÓJCU

    Nagrodzony spektakl pt. „Więzy” (scenariusz i reżyseria p. Roman Walenciak) przygotowały i wykonały uczennice: Wiktoria Balicka, Agnieszka Leśniak, Zuzanna Marchewka, Dominika Tańska, Wiktoria Biedniak i Otylia Nowotna. Nagrodą za pierwsze miejsce była wielofunkcyjna, wielkoformatowa drukarka do zdjęć.

    Sukces grupy został opisany w „Gazecie Lubuskiej”.

    Gratulujemy dziewczynkom i p. Romanowi!


    WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „LUBUSKIE SMAKUJE”

    Uczennica klasy 2b Emilia Eljasz otrzymała wyróżnienie za zakładkę wykonaną podczas zajęć świetlicowych z p. Emilią Piątyszek. Zakładka została wysłana na konkurs plastyczny dla szkół podstawowych pod hasłem „Lubuskie Smakuje”. Konkurs organizowany był przez Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Gorzowie Wlkp.

    Gratulujemy wyróżnienia Emilce i p. Emilii.


    ZWYCIĘSKA BUDA UCZENNIC KLASY 2B W KONKURSIE LEROY MERLIN

    Z przyjemnością informujemy, że buda pomalowana w konkursie organizowanym przez Leroy Merlin przez nasze uczennice z kl. 2b zajęła 1 miejsce.
    Gratulujemy zwycięstwa uczennicom i wychowawcy p. Marzenie Ciok.


    SUKCES W KONKURSie PLASTYCZNYM

    31 maja 2015r. wręczono nagrody za najlepsze prace plastyczne nadesłane na XXII Konkurs Plastyczny „Dbam o piękno mojego domu – Ziemi”. Laureatką z naszej szkoły została uczennica klasy Ib SP, Karolina Bednarczyk.

    Serdecznie gratulujemy!


    SUKCESY SZKOLNEJ GRUPY TEATRALNEJ

    Podczas VIII Przeglądu Teatrów Szkolnych INTEGRA Grupa Teatralna ZS w Zaborze zaprezentowała sztukę autorstwa pana Romana Walenciaka pt. „Klepsydra”. Sztuka była jednym z dwóch najwyżej ocenionych przez jury przedstawień. Wysoko oceniono autentyczność i prawdę zawartą w treści spektaklu.

    Panu Romanowi i młodym aktorkom: Julii Maciądze, Natalii Balickiej, Agnieszce Leśniak, Wiktorii Balickiej, Mai Nowickiej, Neli Gulpinar i Zuzannie Marchewce życzymy dalszych sukcesów!


    III MIEJSCE KAI CZWOJDY W KONKURSIE „WYGRAJ SZANSĘ!”

    Uczennica klasy szóstej Kaja Czwojda zajęła III miejsce w konkursie „Wygraj szansę!”, organizowanym przez Agencję Telewizyjno-Estradową TV Media.

    W konkursie, który odbył się 27 października 2015r. w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, wzięło udział 16 uczestników z południowej części województwa lubuskiego. Kaja wystąpiła jako ósma. Zaśpiewała piosenkę Edyty Górniak „Kolorowy wiatr” z filmu „Pocahontas”. Uwagę jury i widowni przyciągnął nie tylko wokalny talent naszej uczennicy, ale również jej strój, który był dopasowany do tematyki piosenki.

    W przerwie pomiędzy konkursem a ogłoszeniem wyników uczestnicy i ich koledzy oraz opiekunowie obejrzeli spektakl krakowskiej grupy „Moralitet” poświęcony uzależnieniom, na jakie narażony jest współczesny nastolatek.

    Po spektaklu nastąpiło ogłoszenie wyników. Laureaci, oprócz dyplomów, otrzymali sprzęt elektroniczny. Pozostałym uczestnikom wręczono nagrody książkowe.

    Kaję do konkursu przygotowała wychowawczyni, p. Monika Mojsiejonek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


    POWIATOWY PRZEGLĄD PRO ARTE

    17 kwietnia w Czerwieńsku odbył się Powiatowy Przegląd Piosenki Pro Arte. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Kaja Czwojda i Kamil Podyma. Ich brawurowe wykonanie piosenki „Rytm i melodia” bardzo się spodobało zarówno publiczności, jak i jury, które przyznało naszym trzecioklasistom wyróżnienie.

    Warto podkreślić, że Kaja i Kamil są uczniami szczególnie uzdolnionymi muzycznie i już wcześniej odnosili sukcesy zarówno w konkursach przeprowadzonych w szkole, jak i poza nią (konkurs piosenki angielskiej Singing is fun).