• DWA I MIEJSCA W KONKURSIE PRZYRODNICZYM

Zespoły szkoły podstawowej i gimnazjum pod opieką pani Beaty Wodzak zwyciężyły w rejonowym konkursie przyrodniczym „Poznaj swój las, jego piękno i tajemnice”.

Skład drużyny SP: Kaja Czwojda, Hubert Sadło, Dominika Tańska, Izabela Zagrabelska, Piotr Ziomek

Skład drużyny GIM: Jonatan Szopiak, Dobrosława Kluj, Patryk Pieńkowski, Jakub Skrygulski, Filip Wypych

Gratulujemy!

II MIEJSCE W TURNIEJU KOMANDO

Czterech gimnazjalistów: Maciej Gawlik, Krystian Jakimiak, Michał Rasiński i Krzysztof deRamer wzięli udział w zmaganiach wojskowych i konkursie pierwszej pomocy w Nowej Soli. Grupowo zajęli II miejsce. Maciek i Krystian dodatkowo otrzymali wyróżnienie za prawidłowo udzieloną pierwszą pomoc.

Serdecznie gratulujemy chłopcom oraz ich nauczycielce, p. Jowicie Patyk-Sadło.

KONKURS „KOMANDO” W NOWEJ SOLI

W konkursie „Komando” uczniowie gimnazjum biorą udział już od dwóch lat. Na konkursie na szczeblu międzypowiatowym, uczniowie prezentowali umiejętności z udzielania pierwszej pomocy, wzięli udział w konkurencjach sportowych, wykazywali się wiedzą na temat działalności Samodzielnej Jednostki Strzeleckiej w Nowej Soli. Opiekunem uczestników była pani Sylwia Lubieniecka.
        W tym roku zajęliśmy I miejsce.
        Sara Dziębór i Adam Sowa zostali najlepszymi ratownikami zawodów, a Dominik Świtoń najlepszym strzelcem.
        Serdecznie gratulujemy!!!

„POZNAJ SWÓJ LAS, JEGO PIĘKNO I TAJEMNICE”

Konkurs odbył się 22 maja 2015r. Brali w nim udział uczniowie gimnazjum: Martyna Bystrzycka, Gabriela Ziółkowska, Klaudia Konieczna, Filip Wypych. Gimnazjaliści zajęli II miejsce.

Młodym przyrodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

II MIEJSCE JULKI MALINOWSKIEJ W KONKURSIE NFZ „WAŻNA RZECZ, ZDROWE ZĘBY MIEĆ”

Praca plastyczna Julki Malinowskiej, uczennicy klasy I, została doceniona i nagrodzona w konkursie organizowanym przez lubuski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia „Ważna rzecz, zdrowe zęby mieć”. Nagrodą dla naszej uzdolnionej uczennicy był piękny, różowy rower. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!