• Życzenia

• Kochani Uczniowie i rodzice życzymy Wam zdrowych, spokojnych i wesołych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Mamy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli spotkać się w szkole. Odpoczywajcie i zbierajcie siły do ciężkiej pracy w nowym semestrze.

Do życzeń dołączamy kartkę niespodziankę. Może uda się Wam na niej znaleźć Waszych ulubionych nauczycieli. Ciekawe komu uda się rozpoznać wszystkich :)

• Konkurs fotograficzny

• Policja w ramach akcji informacyjno – edukacyjnej pn „Bezpiecznie w ferie” ogłosiła konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży. Zadaniem dzieci i młodzieży w wieku szkolnym – klasy IV-VIII jest wykonanie fotografii poruszającej tematykę promującą bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych. Prace i zgłoszenia, podpisane przez opiekuna prawnego, należy nadsyłać do 20 stycznia 2021 roku w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej – Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie WielkopolskimSekretariat.prew@go.policja.gov.plw temacie wiadomości wpisując : Konkurs fotograficzny " Bezpiecznie w ferie".

Regulamin_karta_zgloszenia.pdf​​​​​​​