• Ferie - tydzień drugi

     • W drugim tygodniu ferii zajęcia dla nas prowadzili: pani Jowita Patyk-Sadło, pan Jarosław Korczowski, pani Katarzyna Ratajczak oraz pan Kamil Matras. 

      Z panem Jarkiem i panią Jowitą mieliśmy zajęcia sportowe, bo przecież ruch to zdrowie, a w ostatnim czasie ruchu trochę nam brakowało. Ilość zabaw sportowych była ogromna: unihokej, badminton, speed-ball, piłka nożna, siłownia i wiele innych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

      Dzięki pani Jowicie skożystaliśmy z okazji do zabaw na śniegu, który chyba specjalnie dla nas spadł na ferie. 

      Pani Kasia ćwiczyła nasze zdolności plastyczne. Malowaliśmy, wycinaliśmy, wyklejaliśmy. Powstało naprawdę wiele wspaniałych prac. 

      Jak już pisaliśmy, w pierwszym tygodniu ferii, lubimy rywalizować. Pani Kasia zorganizowała dla nas kilka trunieji gier planszowych. To naprawdę świetna zabawa oraz okazja do poćwiczenia "szarych komórek". 

      Ferie to świetna okazja do spróbowania czegoś nowego. Tym razem były to zajęcia z tworzenia biżuterii z panem Kamilem. Zajęcia te ćwiczyły naszą kreatywność, zdolności manualne, cierpliwość i dokładność. Powstało wiele małych arcydzieł, które będą cieszyły oko. Niektóre wyroby zatrzymaliśmy dla siebie, innymi obdarowaliśmy, mamy, babcie, ciocie oraz siostry. 

      Na koniec ferii pani Kasia i pan Kamil zorganizowali nam niespodziankę. Bal karnawałowy! Wszcy pięknie się wystroiliśmy i świetnie bawiliśmy przy muzyce. Były też konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek. Między innymi ciasta, które sami upiekliśmy pod czujnym okiem pana Kamila. 

      Bardzo dziękujemy pani Dyrektor oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację ferii. Dziękujemy też pani Sylwii Bieleń za przepyszne śniadanka.

      To były naprawdę fantastyczne dwa tygodnie!!!

    • Plan lekcji dla klas I-III i IV-VIII
     • Plan lekcji dla klas I-III i IV-VIII

     • Plan lekcji obowiązywał będzie od 18 stycznia.

      PLAN_od_18.01.2020_word.docx

      Uczniów klas 4-8 prosimy o dokładne zapoznanie się z planem lekcji, gdyż zmianie ulegają godziny lekcji oraz ilość lekcji z łączeniem (literka Ł w planie). 

      Klasy 1-3 zostały przyporządkowane do następujących sal:

      Klasa 1 - A12

      Klasa 2 - B3

      Klasa 3 - C12

      Świetlica dla uczniów klas I-III (sala A4) będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 16:00. Ostatni autobus odjeżdża o godzinie 14:30. Dzieci zostające w świetlicy po godzinie ostatniego odjazdu będą musiały być odbierane przez rodziców. 

    • DOWOZY
     • DOWOZY

     • Drodzy Rodzice w zakładce DLA UCZNIÓW I RODZICÓW zamieszczony został rozkład dowozów i odwozów dla uczniów klas I-III. Rozkład obowiązywać będzie od 18 stycznia. 

     • Ferie - tydzień pierwszy

     • W naszej szkole odbywają się zajęcia feryjne dla uczniów klas I-IV. Jest to świetna okazja do wyjścia z domu i spędzenia czasu z koleżankimi i kolegami przy wspólnej zabawie. 

      W pierwszym tygodniu odbywały się zajęcia sportowe z panem Piotrem Witkowskim i plastyczne z panią Kasią Kawką.

      Na zajęciach sportowych udowodniliśmy, że piłka nożna jest nie tylko dla chłopaków. Dziewczyny świetnie dawały sobie radę. 

      Poznawaliśmy tajniki malarstwa. Może wśród nas znajduje się drugi van Gogh albo Picasso? Z naszych dzieł powstała wystawa na szkolnym korytarzu. Nie możemy się doczekać kiedy będą mogli ją zobaczyć inni uczniowie oraz rodzice.

      Ferie w szkole to okazja do poznawania nowych sportów. Dzięki panu Piotrkowi mogliśmy zmagać się z Rugby TAG. 

      Z panią Kasią wyczarowaliśmy plastelinowy świat. Dzięki współpracy powstały "Zimowa kraina" oraz "Letnie ZOO". Każdy dodał coś od siebie. 

      Rugby to nie jedyny nowy sport, jaki poznaliśmy. Odwiedzili nas mistrzowie Ju-jitsu, którzy nauczyli nas podstaw tego sportu. Dziękujemy bardzo Senseiom za to niesamowite doświadczenie. 

      Już niedługo Dzień Babci i Dzień Dziadka. Podczas zajęć wykonaliśmy obrazy w kształcie serca oraz kartki, które 21 i 22 stycznia podarujemy naszym dziadkom. 

      Oprócz zajęć plastycznych pani Kasia pokazała nam różne gry i zabawy, które ćwiczą naszą koncentrację i uwagę. Zabawie i śmiechą nie było końca. 

      Sport i ruch to zdrowie, a że lubimu trochę ze sobą porywalizować, to pan Piotrek zorganizował dla nas wyścigi. 

      Równie świetnie bawiliśmy się przy "Zbijaku". 

      Pierwszy tydzień Ferii był niesamowity. Czekamy na drugi.