• Nauka zdalna klas I-III
     • Nauka zdalna klas I-III

     • Decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 22 marca 2021 roku nauka stacjonarna dla uczniów klas I-III zostaje zawieszona. Uczniowie będą uczyć się w trybie zdalnym.

      Proszę o zapoznanie się z planem lekcji, który będzie obowiązywał od poniedziałku:

      Plan_lekcji_kl_1-3_od_22.03._na_strone_docx.docx

      Lekcje z oznaczeniem (ł) oznaczają, że uczniowie otrzymają w wiadomości za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus link do połączenia się z nauczycielem na platformie Meet.

      Na pozostałych lekcjach nauczyciele w wiadomości za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus wysyłają do ucznia informacje jakie zadania ma on wykonać samodzielnie.

      Ważne jest, aby uczeń odbierał od nauczyciela wiadomości dotyczące lekcji bez łączenia w godzinach, o których lekcja jest przewidziana w planie ponieważ jest to potwierdzienie obecności ucznia na danej lekcji. Nieodebranie wiadomości lub odebranie jej po godzinie wyznaczonej w planie lekcji skutkuje wstawieniem uczniowi nieobecności.

    • Zapraszamy na konferencję
     • Zapraszamy na konferencję

     • Lubuski Kurator Oświaty i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają na spotkania informacyjne, organizowane w ramach działalności Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim „Program  eTwinning w szkole. Możliwości wykorzystania programu w pracy nauczyciela”.

      Do udziału w spotkaniu zapraszamy nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, którzy są zainteresowani realizacją projektów eTwinning, a także możliwościami jakie daje ich realizacja w pracy nauczyciela i rozwoju zawodowym.

      Spotkanie jest nieodpłatne i odbędzie się w formie online w dniu 25 marca 2021 r., w godz. 13.00 – 15.30.

      Prelegentami spotkania będą przedstawiciele programu eTwinning w województwie lubuskim, oraz nauczycielki, które realizują projekty w szkole podstawowej oraz specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym.

      Z jednej szkoły lub placówki można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 23 marca 2021 (wtorek), do godz. 12.00.

      Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim będą zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. Link do spotkania na  platformie Microsoft Teams zostanie wysłany mailowo w dniu spotkania. PROSIMY O POPRAWNE WPISYWANIE ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ!

      Zgłoszenie się do udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie dla celów związanych z działalnością FRSE.

      http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje/

    • Uwaga klasy I-III
     • Uwaga klasy I-III

     • Szanowni Państwo w związku z wprowadzeniem na terenie województwa lubuskiego nauczania hybrydowego przez najbliższe dwa tygodnie informuję, że uczniowie w klasach zostaną podzieleni na dwie grupy z których jedna będzie przez jeden tydzień uczyć się stacjonarnie w szkole, a druga grupa będzie uczestniczyć w tych samych lekcjach przez Internet. Po tygodniu nastąpi zmiana grup. Uczniowie dostaną w dniu dzisiejszym kartki do której grupy zostali przypisani. Rozkład jazdy autobusów szkolnych pozostaje bez zmian. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się przez dziennik Librus lub telefonicznie z sekretariatem szkoły (683274015).

    • SUKCES!!!
     • SUKCES!!!

     • Z przyjemnością informujemy, że realizowany w naszej szkole projekt „Let’s GTA! – STEAM as a versatile language describing the world”, promujący uniwersalność i przydatność wiedzy i umiejętności matematycznych w życiu codziennym, znalazł się na liście inicjatyw nagrodzonych w ogólnopolskim konkursie „Nasz Projekt eTwinning 2021”.

      Pomysłodawczynią i koordynatorem projektu jest Pani Dyrektor Elżbieta Matras.

      Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie: https://etwinning.pl/laureaci-konkursu-nasz-projekt-etwinning-2021/