• Dni integracyjne

     • W naszej szkole zorganizowane zostały dni integracyjne dzięki którym uczniowie mogli się na nowo poznać i zaprzyjaźnić po powrocie z nauczania zdalnego.

      Każda klasa miała swój pomysł na integrację. Wszystki pomysły okazały się być udane i uczniowie świetnie się bawili.

      Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią panią Sylwią Lubieniecką oraz rodzicami panem Michałem i panią Sylwią wybrała się na wycieczkę rowerową do Wielobłot. Dzień spędzili aktywnie, zdrowo i w otoczeniu wspaniałej przyrody. Po powrocie do szkoły na uczniów czekała pachnąca pizza dla wzmocnienia. 

      Klasa V pod opieką wychowawcy pana Kamila Matrasa oraz szkolnego kierowcy pana Damiana Szyjki wybrała się do Parku Krasnala w Nowej Soli. Atrakcjom nie było końca: karmienie zwierząt w papugarni i mini zoo, skakanie na dmuchanych zamkach, kino 8D, wspinaczka na linach, wyścigi samochodzików, a na koniec pyszne lody dla ochłody. 

      Klasa VIa razem z wychowawczynią panią Beatą Łokciewicz spędziła dzień integracyjny na sportowo. Była pizza, piknik i spalanie kalorii podczas gry w palanta. Ale przede wszystkim byliśmy RAZEM!

      Klasa VIb z wychowawczyną panią Justyną Wolniak również wybrała sportowe spędzanie czasu razem. Były urodzinowe ciasta, ogromne pizze (daliśmy radę!) oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu. Nie przeszkodziła nam nawet nieszczególna pogoda. Cudownie było się spotkać i beztrosko spędzić czas!

      Pani Jowita Patyk-Sadło spędziła dzień integracyjny ze swoimi aniołkmi z klasy VIIa zwiedzając bunkry w Międzirzeckim Rejonie Umocnionym. Na szczęscie nikt nie utknął pod ziemią. Wyjazd był mega!

      Klasa VIIb  i ich wychowawczyni pani Monika Mojsiejonek zorganizowała sobie piknik pod szkolnymi dębami. Było, słońce, relaks, pyszna pizza i wspólnie spędzony czas. 

      Bardzo dziękujemy pani dyrektor Elżbiecie Matras za umożliwienie nam zorganizowania dni integracyjnych. Było todlka nas bardzo ważne i potrzebne.