• Nauka zdalna klas I-III
     • Nauka zdalna klas I-III

     • Decyzją Ministra Edukacji i Nauki od 22 marca 2021 roku nauka stacjonarna dla uczniów klas I-III zostaje zawieszona. Uczniowie będą uczyć się w trybie zdalnym.

      Proszę o zapoznanie się z planem lekcji, który będzie obowiązywał od poniedziałku:

      Plan_lekcji_kl_1-3_od_22.03._na_strone_docx.docx

      Lekcje z oznaczeniem (ł) oznaczają, że uczniowie otrzymają w wiadomości za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus link do połączenia się z nauczycielem na platformie Meet.

      Na pozostałych lekcjach nauczyciele w wiadomości za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus wysyłają do ucznia informacje jakie zadania ma on wykonać samodzielnie.

      Ważne jest, aby uczeń odbierał od nauczyciela wiadomości dotyczące lekcji bez łączenia w godzinach, o których lekcja jest przewidziana w planie ponieważ jest to potwierdzienie obecności ucznia na danej lekcji. Nieodebranie wiadomości lub odebranie jej po godzinie wyznaczonej w planie lekcji skutkuje wstawieniem uczniowi nieobecności.

    • Zapraszamy na konferencję
     • Zapraszamy na konferencję

     • Lubuski Kurator Oświaty i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji serdecznie zapraszają na spotkania informacyjne, organizowane w ramach działalności Regionalnego Punktu Informacyjnego FRSE w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim „Program  eTwinning w szkole. Możliwości wykorzystania programu w pracy nauczyciela”.

      Do udziału w spotkaniu zapraszamy nauczycieli przedszkoli oraz wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, którzy są zainteresowani realizacją projektów eTwinning, a także możliwościami jakie daje ich realizacja w pracy nauczyciela i rozwoju zawodowym.

      Spotkanie jest nieodpłatne i odbędzie się w formie online w dniu 25 marca 2021 r., w godz. 13.00 – 15.30.

      Prelegentami spotkania będą przedstawiciele programu eTwinning w województwie lubuskim, oraz nauczycielki, które realizują projekty w szkole podstawowej oraz specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym.

      Z jednej szkoły lub placówki można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. REJESTRACJA będzie prowadzona do dnia 23 marca 2021 (wtorek), do godz. 12.00.

      Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji za pośrednictwem strony Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim będą zakwalifikowane do udziału w spotkaniu. Link do spotkania na  platformie Microsoft Teams zostanie wysłany mailowo w dniu spotkania. PROSIMY O POPRAWNE WPISYWANIE ADRESÓW POCZTY ELEKTRONICZNEJ!

      Zgłoszenie się do udziału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przekazanie ich do Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji. Dane osobowe będą wykorzystane wyłącznie dla celów związanych z działalnością FRSE.

      http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje/

    • Uwaga klasy I-III
     • Uwaga klasy I-III

     • Szanowni Państwo w związku z wprowadzeniem na terenie województwa lubuskiego nauczania hybrydowego przez najbliższe dwa tygodnie informuję, że uczniowie w klasach zostaną podzieleni na dwie grupy z których jedna będzie przez jeden tydzień uczyć się stacjonarnie w szkole, a druga grupa będzie uczestniczyć w tych samych lekcjach przez Internet. Po tygodniu nastąpi zmiana grup. Uczniowie dostaną w dniu dzisiejszym kartki do której grupy zostali przypisani. Rozkład jazdy autobusów szkolnych pozostaje bez zmian. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się przez dziennik Librus lub telefonicznie z sekretariatem szkoły (683274015).

    • SUKCES!!!
     • SUKCES!!!

     • Z przyjemnością informujemy, że realizowany w naszej szkole projekt „Let’s GTA! – STEAM as a versatile language describing the world”, promujący uniwersalność i przydatność wiedzy i umiejętności matematycznych w życiu codziennym, znalazł się na liście inicjatyw nagrodzonych w ogólnopolskim konkursie „Nasz Projekt eTwinning 2021”.

      Pomysłodawczynią i koordynatorem projektu jest Pani Dyrektor Elżbieta Matras.

      Pełna lista laureatów dostępna jest na stronie: https://etwinning.pl/laureaci-konkursu-nasz-projekt-etwinning-2021/

    • Zmiana w rozkładzie jazdy
     • Zmiana w rozkładzie jazdy

     • Od poniedziłku 8.02.2021 nastąpią zmiany w dowozach i odwozach szkolnych.

      Aktualny rozkład:

      Dowozy Autobus:

      7.10 Przytok - 7.25 Droszków - 7.30 Łaz - 7.35 Wielobłota - 7.45 Zabór

      Dowozy  Bus:

      7.10 Milsko - 7.15 Dąbrowa - 7.20 Czarna - 7.30 Proczki - 7.40 Tarnawa - 7.45 Mielno - 7.50 Zabór

      Odwozy:

      Zabór 12.40 - Tarnawa 12.40 - Mielno 12.45 – Proczki 12.55 - Milsko 13.00 - Dąbrowa 13.05 – Czarna 13.10 – Droszków 13.15 – Przytok 13.25 – Łaz 13.35 – Wielobłota 13.40 – Zabór 13.45

      Zabór 14.30 – Tarnawa 14.35 – Mielno 14.40 - Milsko 14.45 – Proczki 14.50 – Dąbrowa 14.55 – Czarna 15.00 – Droszków 15.05 – Przytok 15.15 – Łaz 15.25 – Wielobłota 15.30 – Zabór 15.35

     • Ferie - tydzień drugi

     • W drugim tygodniu ferii zajęcia dla nas prowadzili: pani Jowita Patyk-Sadło, pan Jarosław Korczowski, pani Katarzyna Ratajczak oraz pan Kamil Matras. 

      Z panem Jarkiem i panią Jowitą mieliśmy zajęcia sportowe, bo przecież ruch to zdrowie, a w ostatnim czasie ruchu trochę nam brakowało. Ilość zabaw sportowych była ogromna: unihokej, badminton, speed-ball, piłka nożna, siłownia i wiele innych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. 

      Dzięki pani Jowicie skożystaliśmy z okazji do zabaw na śniegu, który chyba specjalnie dla nas spadł na ferie. 

      Pani Kasia ćwiczyła nasze zdolności plastyczne. Malowaliśmy, wycinaliśmy, wyklejaliśmy. Powstało naprawdę wiele wspaniałych prac. 

      Jak już pisaliśmy, w pierwszym tygodniu ferii, lubimy rywalizować. Pani Kasia zorganizowała dla nas kilka trunieji gier planszowych. To naprawdę świetna zabawa oraz okazja do poćwiczenia "szarych komórek". 

      Ferie to świetna okazja do spróbowania czegoś nowego. Tym razem były to zajęcia z tworzenia biżuterii z panem Kamilem. Zajęcia te ćwiczyły naszą kreatywność, zdolności manualne, cierpliwość i dokładność. Powstało wiele małych arcydzieł, które będą cieszyły oko. Niektóre wyroby zatrzymaliśmy dla siebie, innymi obdarowaliśmy, mamy, babcie, ciocie oraz siostry. 

      Na koniec ferii pani Kasia i pan Kamil zorganizowali nam niespodziankę. Bal karnawałowy! Wszcy pięknie się wystroiliśmy i świetnie bawiliśmy przy muzyce. Były też konkursy z nagrodami i słodki poczęstunek. Między innymi ciasta, które sami upiekliśmy pod czujnym okiem pana Kamila. 

      Bardzo dziękujemy pani Dyrektor oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację ferii. Dziękujemy też pani Sylwii Bieleń za przepyszne śniadanka.

      To były naprawdę fantastyczne dwa tygodnie!!!

    • Plan lekcji dla klas I-III i IV-VIII
     • Plan lekcji dla klas I-III i IV-VIII

     • Plan lekcji obowiązywał będzie od 18 stycznia.

      PLAN_od_18.01.2020_word.docx

      Uczniów klas 4-8 prosimy o dokładne zapoznanie się z planem lekcji, gdyż zmianie ulegają godziny lekcji oraz ilość lekcji z łączeniem (literka Ł w planie). 

      Klasy 1-3 zostały przyporządkowane do następujących sal:

      Klasa 1 - A12

      Klasa 2 - B3

      Klasa 3 - C12

      Świetlica dla uczniów klas I-III (sala A4) będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 16:00. Ostatni autobus odjeżdża o godzinie 14:30. Dzieci zostające w świetlicy po godzinie ostatniego odjazdu będą musiały być odbierane przez rodziców. 

    • DOWOZY
     • DOWOZY

     • Drodzy Rodzice w zakładce DLA UCZNIÓW I RODZICÓW zamieszczony został rozkład dowozów i odwozów dla uczniów klas I-III. Rozkład obowiązywać będzie od 18 stycznia. 

     • Ferie - tydzień pierwszy

     • W naszej szkole odbywają się zajęcia feryjne dla uczniów klas I-IV. Jest to świetna okazja do wyjścia z domu i spędzenia czasu z koleżankimi i kolegami przy wspólnej zabawie. 

      W pierwszym tygodniu odbywały się zajęcia sportowe z panem Piotrem Witkowskim i plastyczne z panią Kasią Kawką.

      Na zajęciach sportowych udowodniliśmy, że piłka nożna jest nie tylko dla chłopaków. Dziewczyny świetnie dawały sobie radę. 

      Poznawaliśmy tajniki malarstwa. Może wśród nas znajduje się drugi van Gogh albo Picasso? Z naszych dzieł powstała wystawa na szkolnym korytarzu. Nie możemy się doczekać kiedy będą mogli ją zobaczyć inni uczniowie oraz rodzice.

      Ferie w szkole to okazja do poznawania nowych sportów. Dzięki panu Piotrkowi mogliśmy zmagać się z Rugby TAG. 

      Z panią Kasią wyczarowaliśmy plastelinowy świat. Dzięki współpracy powstały "Zimowa kraina" oraz "Letnie ZOO". Każdy dodał coś od siebie. 

      Rugby to nie jedyny nowy sport, jaki poznaliśmy. Odwiedzili nas mistrzowie Ju-jitsu, którzy nauczyli nas podstaw tego sportu. Dziękujemy bardzo Senseiom za to niesamowite doświadczenie. 

      Już niedługo Dzień Babci i Dzień Dziadka. Podczas zajęć wykonaliśmy obrazy w kształcie serca oraz kartki, które 21 i 22 stycznia podarujemy naszym dziadkom. 

      Oprócz zajęć plastycznych pani Kasia pokazała nam różne gry i zabawy, które ćwiczą naszą koncentrację i uwagę. Zabawie i śmiechą nie było końca. 

      Sport i ruch to zdrowie, a że lubimu trochę ze sobą porywalizować, to pan Piotrek zorganizował dla nas wyścigi. 

      Równie świetnie bawiliśmy się przy "Zbijaku". 

      Pierwszy tydzień Ferii był niesamowity. Czekamy na drugi. 

     • Życzenia

     • Kochani Uczniowie i rodzice życzymy Wam zdrowych, spokojnych i wesołych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Mamy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli spotkać się w szkole. Odpoczywajcie i zbierajcie siły do ciężkiej pracy w nowym semestrze. 

      Do życzeń dołączamy kartkę niespodziankę. Może uda się Wam na niej znaleźć Waszych ulubionych nauczycieli. Ciekawe komu uda się rozpoznać wszystkich :) 

    • Konkurs fotograficzny
     • Konkurs fotograficzny

     • Policja w ramach akcji informacyjno – edukacyjnej pn „Bezpiecznie w ferie” ogłosiła konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży. Zadaniem dzieci i młodzieży w wieku szkolnym – klasy IV-VIII jest wykonanie fotografii poruszającej tematykę promującą bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych. Prace i zgłoszenia, podpisane przez opiekuna prawnego, należy nadsyłać do 20 stycznia 2021 roku w formie elektronicznej na adres poczty elektronicznej – Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie WielkopolskimSekretariat.prew@go.policja.gov.plw temacie wiadomości wpisując : Konkurs fotograficzny " Bezpiecznie w ferie".

      Regulamin_karta_zgloszenia.pdf​​​​​​​

    • ŚWIĄTECZNA PACZKA
     • ŚWIĄTECZNA PACZKA

     • Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele,
      pomimo tak szczególnej i trudnej dla nas wszystkich sytuacji postanowiłem, że w tym roku również odbędzie się akcja Świąteczna paczka. Jak zwykle zbieramy żywność oraz artykuły gospodarstwa domowego dla potrzebujących seniorów z terenu naszej Gminy. 
      Dary odbierał będę w szkole w czwartek 3.12.2020 w godzinach 15-18 oraz w piątek 4.12.2020 w godzinach 10-13. W razie gdyby chcieli Państwo wesprzeć zbiórkę, ale mieli kłopot z dotarciem do szkoły bardzo proszę o wysłanie do mnie informacji przez Librusa.
      Myślę, że w tym roku seniorzy jeszcze bardziej potrzebują naszej pomocy. Zachęcam do wzięcia udziału w akcji!
      Kamil Matras

    • Generowanie nowego hasła do Librusa dla ucznia
     • Generowanie nowego hasła do Librusa dla ucznia

     • Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej można dokonać tylko z poziomu systemu Synergia dostępnego przez przeglądarkę WWW. Nie ma możliwości ustawienia nowego hasła dla ucznia z poziomu aplikacji mobilnej Librus zainstalowanej np. na telefonie.

      W razie kłopotów można skontaktować się ze Szkolnym Administratorem panem Kamilem Matrasem. 

    • Lekcje on-line
     • Lekcje on-line

     • PROSZĘ ZADBAĆ, ABY WSZYSCY UCZNIOWIE MIELI URUCHOMIONE SWOJE KONTA UCZNIOWSKI W DZIENNIKU ELEKTRONICZNYM LIBRUS, GDYŻ TYLKO NA KONTA UCZNIOWSKIE BĘDĄ WYSYŁANE LINKI DO LEKCJI ON-LINE!!!