• Plebiscyt Edukacyjny 2023

• Nasza szkoła została nominowana do Plebiscytu Edukacyjnego 2023. Nominację uzyskała również nasza nauczycielka pani Beata Piwowarska.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 24 października. Bardzo prosimy o Państwa głosy.

Informacje o plebiscycie można znaleźć pod adresem: www.gazetalubuska.pl/nauczyciel

Bardzo dziękujemy tajemniczej osobie, która nas zgłosiła. Cieszymy się, że mają Państwo tak dobre zdanie o naszej pracy.

• 250 rocznica utworzenia KEN

• Z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel połączony z inscenizacją. Uczniowie klasy 7 pod okiem pani Małgorzaty Malinowskiej i pana Romana Walenciaka przygotowali niesamowity spektakl przybliżający kulisy powstania Komisji Edukacji Narodowej. Młodzi widzowie byli zachwyceni. Uroczystość swoją obecnością uświetnili Wójt Gminy Zabór Robert Sidoruk i Skarbnik Gminy Agnieszka Ziomek. Serdecznie dziękujemy za miłe słowa jakie padły z ich ust w kierunku wszystkich pracowników szkoły.

• Fotograf w szkole

• Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku szkolnym odbędzie się klasowa sesja zdjęciowa, w terminie 12.09.2023r. od godziny 8:00. Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy. W trakcie sesji będzie możliwość wykonania zdjęć do legitymacji szkolnej.

• Autobusy

• W zakładce DLA UCZNIÓW I RODZICÓW zamieszczony został rozkład dowozów szkolnych.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się 04.09.2023r. o godzinie 8:00 w sali gimnastycznej.

Po zakończeniu uroczystości zostaną zorganizowane odwozy.

Rozkład jazdy autobusów szkolnych zostanie zamieszczony do końca tygodnia na stronie internetowej i Facebooku szkolnym.

• Świetlica

• W celu sprawnej organizacji, bardzo prosimy wszystkich rodziców, którzy chcą aby ich pociechy uczęszczały na świetlice szkolną o uzupełnienie wniosku (zakłada INFORMACJE O SZKOLE -> ŚWIETLICA) i dostarczenie go do sekretariatu szkoły (osobiście lub mailowo) do środy 06.09.2023r.

Przypominamy, że świetlica szkolna funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00-16:00.

Wnioski są do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.

• Obiady

• Informujemy, że istnieje możliwość zapisu dziecka na obiady. Koszt jednego obiadu dwudaniowego wynosi 10zł. Umowę można pobrać na stronie internetowej szkoły (zakłada INFORMACJE O SZKOLE -> STOŁÓWKA) lub w sekretariacie.

• Zakończenie Roku Szkolnego

• Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 23 czerwca (piątek) o godzinie 8:00. Autobus w tym dniu przyjeżdża rano według rozkładu jazdy, a powroty zostaną zorganizowane po wręczeniu świadectw przez wychowawców klas.

• Wakacyjny konkurs

• Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane. Zdjęcia będziemy publikować na Facebooku szkoły i wzajemnie się pozdrawiać.
            Fotki przesyłajcie ma maila: m_bojko@interia.pl lub za pośrednictwem aplikacji: Messenger, WhatsApp.
            Uwaga - można zdobyć już dodatkowe punkty na przyszły rok szkolny:-).

Zapraszamy serdecznie do wspólnej wakacyjnej zabawy!!!

• Nagrody

• W dniu dzisiejszym odbył się apel z rozdaniem nagród za przeprowadzone konkursy. Wręczono nagrody między innymi za konkurs plastyczny "Pisanka", konkurs języka angielskiego "The Big Challenge", konkurs na plakat pt. "Dzień Ziemi".

Serdecznie gratulujemy!

• Wybory do SU

• W dniu 19 czerwca odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024:

Przewodnicząca: Lena Augustyniak

Zastępca: Uliana Zhykhor

Skarbnik: Maja Burczyńska

Skład Pocztu Sztandarowego:

Radosław Domański, Hanna Sadło, Wiktoria Wawrzyniak

rezerwa: Andrzej Havrylenko, Julia Kubiak, Jagoda Napieralska

Serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości i pomysłowości w organizowaniu zaplanowanych obietnic.

• Przedstawienie

• Z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka klasa 2 druga przygotowała przedstawienie Kot w butach.

Miłego oglądania!

• FESTYN!!!

• Serdecznie zapraszamy na Festyn Szkolny.

Program i rozkład dowozów pod plakatem.

Program festynu

10.00 Uroczyste otwarcie

10.30 Rozpoczęcie zawodów sportowych

- mecze w dwa ognie klasy I-III

- mecze piłki nożnej chłopców klasy IV-VIII

- mecz siatkówki dziewcząt klasy IV-VIII

- tor sportowy dla uczniów klas I-VI

- konkurs QR hasła festynowego

- konkurs na portret mamy

W programie także dmuchane zamki, grill, ciasta, wata cukrowa, popcorn, napoje, loteria fantowa, Konkurs na ciasto z jabłkiem, atrakcyjne nagrody.

Rozkład jazdy autobusu:

Przyjazdy                                                       Odjazdy