• Plebiscyt Edukacyjny 2023

• Nasza szkoła została nominowana do Plebiscytu Edukacyjnego 2023. Nominację uzyskała również nasza nauczycielka pani Beata Piwowarska.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 24 października. Bardzo prosimy o Państwa głosy.

Informacje o plebiscycie można znaleźć pod adresem: www.gazetalubuska.pl/nauczyciel

Bardzo dziękujemy tajemniczej osobie, która nas zgłosiła. Cieszymy się, że mają Państwo tak dobre zdanie o naszej pracy.

• 250 rocznica utworzenia KEN

• Z okazji 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się apel połączony z inscenizacją. Uczniowie klasy 7 pod okiem pani Małgorzaty Malinowskiej i pana Romana Walenciaka przygotowali niesamowity spektakl przybliżający kulisy powstania Komisji Edukacji Narodowej. Młodzi widzowie byli zachwyceni. Uroczystość swoją obecnością uświetnili Wójt Gminy Zabór Robert Sidoruk i Skarbnik Gminy Agnieszka Ziomek. Serdecznie dziękujemy za miłe słowa jakie padły z ich ust w kierunku wszystkich pracowników szkoły.