• Zakończenie Roku Szkolnego

• Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się 23 czerwca (piątek) o godzinie 8:00. Autobus w tym dniu przyjeżdża rano według rozkładu jazdy, a powroty zostaną zorganizowane po wręczeniu świadectw przez wychowawców klas.

• Wakacyjny konkurs

• Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane. Zdjęcia będziemy publikować na Facebooku szkoły i wzajemnie się pozdrawiać.
            Fotki przesyłajcie ma maila: m_bojko@interia.pl lub za pośrednictwem aplikacji: Messenger, WhatsApp.
            Uwaga - można zdobyć już dodatkowe punkty na przyszły rok szkolny:-).

Zapraszamy serdecznie do wspólnej wakacyjnej zabawy!!!

• Nagrody

• W dniu dzisiejszym odbył się apel z rozdaniem nagród za przeprowadzone konkursy. Wręczono nagrody między innymi za konkurs plastyczny "Pisanka", konkurs języka angielskiego "The Big Challenge", konkurs na plakat pt. "Dzień Ziemi".

Serdecznie gratulujemy!

• Wybory do SU

• W dniu 19 czerwca odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Skład Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/2024:

Przewodnicząca: Lena Augustyniak

Zastępca: Uliana Zhykhor

Skarbnik: Maja Burczyńska

Skład Pocztu Sztandarowego:

Radosław Domański, Hanna Sadło, Wiktoria Wawrzyniak

rezerwa: Andrzej Havrylenko, Julia Kubiak, Jagoda Napieralska

Serdecznie gratulujemy, życzymy wytrwałości i pomysłowości w organizowaniu zaplanowanych obietnic.

• Przedstawienie

• Z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka klasa 2 druga przygotowała przedstawienie Kot w butach.

Miłego oglądania!