• Świąteczna Paczka

• Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję Świąteczna Paczka. Dzięki Waszej szczodrości udało się przygotować 19 paczek, które trafiły do samotnych i potrzebujących seniorów z naszej gminy. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca!

Kochani ruszamy z kolejną wielkanocną edycją akcji Świąteczna Paczka! Od poniedziałku 20 marca do końca miesiąca zbieramy produkty żywnościowe o przedłużonym terminie ważności na wielkanocne paczki dla potrzebujących seniorów z terenu naszej gminy. Zachęcamy do udziału w akcji!

• Obserwacje astronomiczne

• Dziś uczniowie naszej szkoły, pod opieką Pana Romana Walenciaka,  mieli okazję obserwować wyjątkowe zjawisko na niebie - koniunkcję  Wenus i Jowisza oraz Marsa i Księżyca. Taki zestaw planet na niebie to rzadkość.  Mieliśmy dużo szczęścia,  bo niebo nad Milskiem było bezchmurne. Bardzo cieszy nas fakt, że w szkole mamy spore  grono Rodziców i Uczniów zainteresowanych astronomią.