• Fotograf

• Wdniu 08.09.2020 r. przyjedzie do nas fotograf. Będą wykonywane zdjęcia klasowe, jest to również okazja do wykonywania zdjęć do legitymacji.

• ZMIANA W ODWOZACH UCZNIÓW

• Od 7 września nastapi zmiana w odwozach uczniów.

Odwozy będą w całości realizowane przez autobus szkolny (nie będzie busa).

Informacja o godzinach odwzów została zamieszczona w zakładce Dla uczniów i rodziców -> Rozkład dowozów i odwozów.

• Obiady

• W zakładce INFORMACJE O SZKOLE -> STOŁÓWKA zamieszczone zostały informacje o możliwości zapisania dziecka na obiady.

• Witamy w roku szkolnym 2020/2021!

• Rok szkolny 2020/2021 rozpoczyna się 1 września 2020.

INFORMACJA DLA RODZICÓW PIERWSZOKLASISTÓW:

Pierwszoklasistów wraz z rodzicami zapraszamy 1 września o godz. 9:00 do sali A4.

INFORMACJA DLA UCZNIÓW KLAS II-VIII:

1 września uczniowie klas II-VIII spotykają się o godz. 9:00 z wychowawcami w swoich klasach:

- klasa II - A10

- klasa III - A11

- klasa IV - C12

- klasa V - B9

- klasa VIa - C10

- klasa VIb - C13

- klasa VIIa - C11

- klasa VIIb - B3

- klasa VIII - B11

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną niestety nie jest możliwe, aby podczas klasowego rozpoczęcia roku szkolnego uczniom klas II-VIII towarzyszyli rodzice.

Podczas spotkań uczniom przekazane zostaną informacje na temat organizacji nowego roku szkolnego oraz obowiązujących procedur. Zakończenie spotkań klasowych zaplanowane jest na godzinę 10:00.

• Plan lekcji

• Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym planem lekcji, który znajduje się w zakładce DLA UCZNIÓW I RODZICÓW.

• Zastępstwa

• Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.