• Sadzimy las!

• W piatek uczniowie klas I i II, wraz z Panem leśniczym Łukaszem Bednarczykiem, wzięli udział w akcji sadzenia drzewek liściastych za winnicą w Łazie. Każdy z uczniów swoje drzewko oznaczył i będzie o nie dbał przez cały okres nauki w szkole. Dziękujemy Panu Łukaszowi za zaangażowanie nas w tę akcję!

• Słodki kiermasz

• Dzisiejszy kiermasz ciast cieszył się ogromną popularnością. Obydwa stoiska były oblegane przez uczniów i nauczycieli, więc mamy świetną informację: jutro kontynuujemy sprzedaż ciast, ciasteczek, babeczek i innych słodyczy.  Zachęcamy do zakupu tych pyszności!

Więcej zdjęć na Facebooku szkoły: https://www.facebook.com/spzabor/

• Modlitwa za Ukrainę

• To szczególna modlitwa. Modlitwa o wolność dla Ukrainy. Modlitwa o koniec rosyjskiej agresji. Modlitwa o siłę przeciwko złu. „Modlitwa o wolność” powstała w krakowskim Teatrze Groteska. Pieśń pokazuje niesamowitą siłę wspólnoty, solidarności i mówienia jednym głosem. „Modlitwę…” śpiewają Ukrainka Sofiia Popova i Rosjanka Alona Szostak, obie o ukraińsko-rosyjskich korzeniach.

Pieśń jest dostepna na kanale YouTube Teatru Groteska w trzech językach: ukraińskiej, rosyjskiej i polskiej.

Zachęcamy do wysłuchania!

• #napomocUkrainie

• Kochani pierwsze zebrane przez Was dary trafiły dzisiej do PCK w Zielonej Górze skąd pojadą na Ukrainę. Jesteśmy z Was bardzo dumni. Ilość zebranych darów jest imponująca. Ślicznie Wam dziękujemy i dziłamy dalej.

Sława Ukrajini!

• Sercem z Ukrainą

• Na zajęciach biżuteryjnych również wspieramy Ukrainę. Dzisiaj wykonywaliśmy biżuterię w narodowych barwach Ukrainy.

Wolna Ukraina!

• Pomagamy Ukrainie

• Kochani, dobre wiadomości. Udało nam się skontaktować z polskimi lekarzami jadącymi pomagać rannym. Przekazaliśmy im zebrane przez Was środki opatrunkowe, które już dzisiaj w nocy trafią na Ukrainę.

Sława Ukrajini! Brawo polscy lekarze!