• Historyczna Majówka

• W piątek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Z tej okazji p. Małgorzat, p. Justyna i p. Roman przygotowali zmagania historyczno-sportowe dla klas IV-VIII. Uczniowi wraz z wychowawcami otrzymali mapy, na których znajdowało się pięć stanowiska z zadaniami historycznymi oraz konkurencjami sportowymi. Na koniec na wszystkich uczestników czekało ognisko z kiełbaskami. Połączyliśmy naukę historii ze świetną zabawą.

• Świąteczna Paczka

• Kochani ruszamy z kolejną edycją akcji Świąteczna Paczka!
            Do końca tygodnia zbieramy produkty żywnościowe o przedłużonym terminie ważności na wielkanocne paczki dla potrzebujących seniorów z terenu naszej gminy.
            Zachęcamy do udziału w akcji!

• Pamiętajmy o naszym patronie

• 17 lat temu – 2 kwietnia 2005 roku zmarł Ojciec Święty Jana Paweł II. Wiadomość o Jego śmierci ogłosił tysiącom wiernych zebranym na placu Świętego Piotra w Rzymie jeden z najbliższych jego współpracowników, arcybiskup Leonardo Sandri, mówiąc: "Najdrożsi bracia i siostry, o godzinie 21.37 nasz najukochańszy Ojciec Święty Jan Paweł II powrócił do domu Ojca". Chwilę później ta smutna informacja obiegła cały świat. W Polsce odejściu papieża towarzyszył dźwięk dzwonu Zygmunta na Wawelu.