• Niemiecki w praktyce

• Kreatywność i pomysłowość to nasze cechy!

W ramach projektu z języka niemieckiego "Niemiecki w praktyce" nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe w różnych formach.

Poniżej przezabawna scenka sytuacyjna do tematu: "Im Restaurant" przygotowana i wykonana przez uczennice z kl. VII b Lenę Krysiak i Zuzię Willmann.

• Konkurs ofert

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II poszukuje wykonawcy remontu:

1. Wydawki  i zmywalni przy stołówce szkolnej.
            2. Korytarza kondygnacji C.

Planowany zakres robót:

1. Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej w tym podposadzkowej, położenie płytek na ścianie i posadzce, szpachlowanie i malowanie pozostałych ścian.
            2. Uzupełnienie ubytków, malowanie farbą emulsyjna i olejną.

Pomieszczenia można oglądać w dniach 23-27 maja 2022r. w godzinach od 8.00 do 14.00. Oferty należy przesłać na pocztę szkolną spzabor1@wp.pl do dnia 31 maja 2022r.

Termin wykonania prac lipiec 2022r.

• Gra miejska

• "Złata i Dmytro szukają parasola" to tytuł gry miejskiej integrującej uczniów z Polski i Ukrainy, którą dla naszych dzieciaków w Dzień Europy przeprowadziły ekspertki z Europe Direct Zielona Góra. Uczestnicy szukali zielonogórskich bachusików, rozwiązywali zagadki, a przy okazji poznali lepiej Zieloną Górę oraz świetnie się wspólnie bawili. Żadne szkolne lekcje nie zastąpią takiej integracji! Po udanym odnalezieniu parasola (nawet dwóch!) i odebraniu nagród zwiedziliśmy Winne Wzgórze. To był bardzo dobrze spędzony czas!